Проєкти

Проєкти

«Скільки мов ти знаєш,
Стільки разів ти людина»
Йоганн Вольфганг фон Гете

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, де спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення. А мир в усьому світі – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалась ООН, заснувавши це свято.

В межах реалізації міжнародних проєктів на платформі eTwinning учні 6-Б, 6-В, 7-Б, 8-В та 11 класів разом із учителями Косолап А.В, Бессараб В.Ю. та Синчук Н.В. взяли участь у заходах, присвячених Міжнародному Дню миру і Європейському дню мов, які святкуються 21 і 26 вересня. У проєкті Gen Z Schools учні на зображеннях голубів, які є символом миру, писали висловлювання відомих людей про мир. Кожне висловлювання було озвучено рідною мовою та продубльовано субтитрами англійською мовою. Результати своєї роботи учні оформили у короткі відео.

https://www.youtube.com/watch?v=mEtcJVT0WZw

А під час роботи над проєктом «THE WORLD WITHOUT BORDERS» учні шостого класу взяли участь в онлайн флешмобі до Європейського дня мов.

https://www.youtube.com/watch?v=Zesz4TnXHv0

/Files/images/проєкти.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 138