Проєкт Gen Z Schools

Виконуючи умови проєкту Gen Z Schools наші учні спробували опанувати мову жестів: таким способом привітали усіх з прийдешнім Новим роком.

Happy New year with sign language


Інтернет-олімпіада "На Урок"

22 листопада відбулось завершення ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2021) з англійської мови.
Головною метою проведення даної олімпіади було зацікавити учнів навчальним предметом, підвищити мотивацію до навчання, стимулювати використання інформаційних технологій в освітньому процесі та надати можливість учням перевірити свої знання.
У нашій школі вчителями Косолап А.В., Бессараб В.Ю., Синчук Н.В., Криволап Л. М., Борець І.М. була організована інтернет-олімпіада з англійської мови серед учнів 1-11-х класів. В олімпіаді взяли участь 70 учнів. Серед них дипломи III ступеня отримали 11 учнів, дипломи II ступеня - 18, дипломи I ступеня - 33. Тож з нетерпінням чекаємо нової олімпіади і нових звершень! Вітаємо всіх креативних вчителів і заповзятих учнів, які долучились до цієї захоплюючої події!

Інтернет-олімпіада з англійської мови


День подяки

Що таке День подяки та з чим його їдять? Яке свято американці люблять не менше за Різдво? Коли вся родина збирається на святкову вечерю, щоб поласувати індичкою? Коли проходять гучні паради по всій країні? На всі ці питання тепер можуть відповісти учні 4-А класу. Вони дізналися багато цікавого про День подяки (Thanksgiving Day), який так сильно не люблять індички, але традиційно святкують американці.
Протягом уроку учні ознайомились з традиціями країни, мову якої ми вивчаємо, взяли участь у онлайн вікторині , скористалися QR кодом для передбачення теми заходу, вивчили пісню про святкові смаколики, прикрасили індичку словами подяки.

/Files/images/день подяки.jpg

Thanksgiving


Code Week

Тиждень кодування ЄС, який проходить з 10 по 25 жовтня 2021 року – це масовий рух, що заохочує творчість, рішення проблем і співробітництво за допомогою програмування і інших технічних заходів.
Навчання коду допомагає нам зрозуміти стрімко мінливий навколишній світ, розширювати наше розуміння того, як працює технологія, а також розвивати навички та вміння, щоб вивчати нові ідеї та інновації.
Вчителі Синчук Н.В., Косолап А.В., Бессараб В.Ю. та учні 4-А, 6-Б, 6-В, 7-Б, 8-Б, 8-В, 11 класів під час роботи у eTwinning проєктах "Gen Z schools", "THE WORLD WITHOUT BORDERS", "Codeweek challenge" долучилися до тижня кодування. Учні, використовуючи додаток Quiver, створювали власні прапори, розвиваючи уяву та креативність, а також знайомилися з прапорами країн світу.
Quiver - додаток доповненої реальності, що дозволяє роздруковувати листи-розмальовки та поєднувати готові оздоблені роботи з віртуальною реальністю. З його допомогою легко розібратися в тому, що таке доповнена реальність. Всі учасники були нагороджені іменними сертифікатами.

Code week

/Files/images/Cood_Week/3.jpg

/Files/images/Cood_Week/11.jpg

/Files/images/Cood_Week/4.jpg

/Files/images/Cood_Week/5.jpg

/Files/images/Cood_Week/6.jpg

/Files/images/Cood_Week/7.jpg

/Files/images/Cood_Week/8.jpg

/Files/images/Cood_Week/9.jpg

/Files/images/Cood_Week/12.jpg

/Files/images/Cood_Week/13.jpg

/Files/images/Cood_Week/Pixiz_20211013_141507_hecz.gif


eTwinning проєкти

Вже чотири роки поспіль учителі англійської мови та учні БЗШ №21 беруть участь у міжнародних проєктах eTwinning .

Цього року вчителі Косолап А.В., Синчук Н.В., Бессараб В.Ю. та учні 5-Б, 5-В, 6-Б, 7-В, 7-Б, 9-Б, 10 та 11 класів працювали у проєктах: «Digit@l bridge», «eTwintown», «Healthy Wealthy», «Challenge against pandemic», «We are ready to live in the digital world».

Учні отримали низку компетентностей стосовно медіаграмотності, що дозволить їм аналізувати, критично оцінювати й створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа. Ітвінери переконалися, що дуже важливо постійно опікуватись власним здоров’ям і займатися профілактикою хронічних захворювань, які найчастіше призводять до втрати здоров’я у літньому віці. Здоров’я можна поліпшити шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це ніколи не пізно! У форматі онлайн школярі стали учасниками міжнародних уроків згідно з чинною програмою для 5 класів з іноземної мови. Також учні поглибили свої знання стосовно Конвенції прав дитини, цілей сталого розвитку, створили власну конституцію, гімн, стали редакторами новин.

Проєкти дають можливість дослідити особливості інших країн через іноземну мову. Такий підхід дає розуміння того, що англійську мову потрібно вивчати, щоб мати можливість спілкуватися та пізнавати людей з різних країн.


World Water Day

У рамках реалізації міжнародних проєктів, учні 5,6,10,11 класів взяли участь у багатьох заходах до Всесвітнього дня води. Учні писали про поради щодо збереження водних ресурсів( проєкт eTWINTOWN), у зумі зустрічалися зі школярами з Італії, Румунії, Туреччини, Грузії (проєкт Healthy Weathy), грали у вікторину та створювали власні презентації.

World Water Day

/Files/images/World Water Day 1.jpg

/Files/images/World Water Day 2.jpg

/Files/images/World Water Day 3.jpg


Christmas is in the air….

Святкувати Новий Рік полюбляють як дорослі, так і діти, адже кожен з нас у глибині душі - дитина. Ми любимо це свято за атмосферу казки, що проникає повсюди, за домашній затишок, за аромат мандарин та гарячого какао. Наші українські традиції відомі нам ще з дитинства, а от які новорічні традиції існують в інших країнах світу?

Напередодні новорічних свят учителі англійської мови Синчук Н.В. та Бессараб В.Ю. провели різдвяну квест-гру у 3-А класі. Учні ознайомилися з традиціями святкування Різдва в англомовних країнах, написали власні листи Санті, познайомилися з невідомими інтернет сервісами, оживили новорічну ялинку за допомогою додатку Quiver, використавши QR код, майстерно склали онлайн пазл-привітання, вивчили декілька найпопулярніших новорічних пісень та власноруч прикрасили ялинку.

В рамках реалізації міжнародних проєктів у програмі eTwinning учні 5-Б, 9-Б, 10 та 11 класів підготували привітання з прийдешніми святами та змонтували власні відеоролики, використовуючи нові сервіси та програми, а також створили новорічні листівки-пазли для своїх партнерів.

Happy New Year and Merry Christmas!

Christmas


2017-2018 -- українсько-німецький рік мов

Німецька мова є мовою спілкування в 6 європейських країнах. Володіння цією мовою забезпечує швидку орієнтацію в просторі, а також позитивне ставлення місцевого населення. Знання німецької є плюсом до можливості навчання, стажування в Німеччині та інших німецькомовних країнах. Після англійської мови саме німецька мова займає друге місце за кількістю Інтернет-сторінок, таким чином знання німецької підвищує шанси знайти необхідну інформацію у всесвітній павутині. Вчити німецьку мову означає здобувати навички, з якими можна поліпшити якість свого професійного і приватного життя. Пропонуємо додатки до вивчення теми «Дослідження космосу».


Українсько-німецький рік мов, затверджений урядами обох держав у 2016 році з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин, триватиме протягом2017-2018 років івключатиме понад 50 культурних подій. Основними тематичними напрямами стануть: популяризація німецької мови серед молодих українців, для яких це може відкрити кар'єрні перспективи; підтримка історичної пам’яті відносно історії двох народів заради майбутнього; українсько-німецький літературний діалог. Упродовж цього часу саме мова і література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей. У Німеччині протягом наступного року також відбуватимуться заходи, присвячені українській мові.
Україна посідаєп'яте місце у світі за кількістю осіб, яківивчають німецьку мову .


Вивчаємо німецьку мову

Протягом року в нашій школі проводилися заходи, присвяченіроку німецької мови в Україні. Учням було цікаво познайомитися з країною, її традиціями, культурою через вивчення німецької мови. Учитель німецької мови Кротова Л.М. пропонує презентації матеріалів до проведених заходів.

1.Wohingehenwiressen? /Куди ми ходимо їсти?/ Віртуальна подорож по ресторанах Німеччини.

2.GesundesEssen. /Здорове харчування/ Бесіда – диспут.

3.Fastfood–Restaurants. / Фастфуди – за і проти / Бесіда – диспут.

4. Übergewicht. / Зайва вага/ Конкурс читців.

5.WasessendieDeutschen? / Що їдять німці./ Презентація теми.

6.WasessendieUkrainer? /Що їдять українці./ Презентація теми.

7. “FroheWeihnachten!“ / «Радісного Різдва!»./ Конкурс співаків та читців.

8.Die Reise durch Deutschland. /Подорож по Німеччині./Брейн-ринг.

Кiлькiсть переглядiв: 400